Pink lady

Hej!

Skończyły się wakacje (co chyba wszyscy wiecie) i już widzę oczami wyobraźni jak moja aktywność lalkowa się zmniejsza -____________- Ten rok zapowiada się koszmarnie dla mnie i moich lalek, mam ważne egzaminy i z tego powodu duuuużo różnych dodatkowych zajęć, ogólnie wygląda na to że większość czasu będę spędzała w szkole/ucząc się… Muszę  jednak koniecznie zajmować się też moimi hobby z tak dużą częstotliwością, na jaką mogę sobie pozwolić, żeby oderwać mózg od nauki… Nie rozumiem jak niektórzy wytrzymują stres bez jakiejś pasji by odciągnąć ich od normalnych spraw.

Będę musiała ustawić sobie jakieś przypomnienie, np. czwartek, godzina 17 – lalki xD Mam dużo pomysłów na sesje, (które powstają w mojej głowie podczas nudnych lekcji :P) staram się je wszystkie zapisywać by potem je wykorzystać. Czasami jest to lepsze niż np. napada mnie chęć na zdjęcia i wychodzę do ogrodu zrobić bezsensowny i nienadający się do pokazania plener nr. 13445346……

Dzisiejszy post zdecydowanie do takich nie należy, planowałam te zdjęcia od czasu kiedy podczas przeglądu szafy odkryłam moją starą cekinową bluzkę. Od razu uznałam ze jest idealnym materiałem na tło do zdjęć, i wykorzystałam ją tu. Nie wyszło zbyt dobrze, sami widzicie, więc z następną próbą postanowiłam poczekać. Jak wyszła? O tak:

(UWAGA: zdjęcia są tylko dwa, ale dawka różu może być zabójcza!)

all sm

Leave a Comment